9 stycznia 2023r. - Warsztaty lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego w podregionie gliwickim

zaproszenia Gliwice Gliwice

Nowy rok rozpoczynamy kolejnymi warsztatami lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego w podregionach górniczych województwa śląskiego.

 

Jako pierwsze odbędą się "Warsztaty lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego w podregionie gliwickim".

9 stycznia 2023r. w godzinach 1000-1500   zapraszamy do Hotelu Restauracji Trzy Światy, ul. Kilińskiego 10, 44-100  w Gliwicach.

Warsztaty, które są częścią projektu „Regionalne obserwatorium procesu transformacji (ROPT)” poprowadzi prof. UE dr hab. Adam Drobniak, Kierownik Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, współautor oraz koordynator prac nad Krajowym Planem Sprawiedliwej Transformacji.

Celem warsztatu w Gliwicach jest prezentacja wszystkich kontekstów sprawiedliwej transformacji w odniesieniu do województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki podregionu gliwickiego oraz promowanie rozwoju społeczno-gospodarczego.

Podczas spotkania prowadzona będzie dyskusja o procesach zachodzących w podregionie gliwickim, modelach transformacyjnych, dobrych praktykach i innowacyjnych technologiach.

Szczególna uwaga zostanie zwrócona  na korzyści płynące ze współpracy partnerów lokalnych, jednostek badawczo-rozwojowych i podmiotów gospodarczych.

Jednocześnie omówione i przeanalizowane zostaną  projekty rekomendowane do wsparcia w podregionie.

 
Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztacie w Gliwicach prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie na adres: warsztaty@giph.com.pl do dnia 2 stycznia 2023 r. włącznie.

logotypy

Załączniki
agenda spotkania [PDF 207,8kB]
formularz zgłoszeniowy [DOCX 66,1kB]
formularz zgłoszeniowy 2 [PDF 610,7kB]