10 stycznia 2023r. - Warsztaty lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego w podregionie częstochowskim

zaproszenie na warsztaty w Częstochowie zaproszenie na warsztaty w Częstochowie
Kolejne warsztaty rozwoju społeczno-gospodarczego w podregionach górniczych tym razem odbędą się w Częstochowie.

Tym razem zapraszamy do podregionu częstochowskiego, gdzie w dniu 10 stycznia 2023 r., w godzinach 1000-1500, w Hotelu Scout Sp. z o.o., ul. Drogowców 12, 42-200 Częstochowa odbędą się warsztaty rozwoju społęczno-gospodarczego.

Warsztaty, które są częścią projektu „Regionalne obserwatorium procesu transformacji (ROPT)”, poprowadzi prof. UE dr hab. Adam Drobniak, Kierownik Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, współautor oraz koordynator prac nad Krajowym Planem Sprawiedliwej Transformacji.

Celem warsztatu w Częstochowie jest prezentacja wszystkich kontekstów sprawiedliwej transformacji w odniesieniu do województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki podregionu częstochowskiego oraz promowanie rozwoju społeczno-gospodarczego.

Podczas spotkania prowadzona będzie dyskusja o procesach zachodzących w podregionie częstochowskim, modelach transformacyjnych, dobrych praktykach i innowacyjnych technologiach.

Szczególna uwaga zostanie zwrócona na korzyści płynące ze współpracy partnerów lokalnych, jednostek badawczo-rozwojowych i podmiotów gospodarczych.

Omówione  i dopracowane zostaną również projekty rekomendowane do wsparcia w podregionie.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres: warsztaty@giph.com.pl do dnia 02 stycznia 2023 r. włącznie.
logotypy

Załączniki
agenda spotkania [PDF 206,2kB]
formularz zgłoszeniowy Częstochowa [DOCX 67,7kB]
formularz zgłoszeniowy Częstochowa [PDF 609,4kB]