Seminarium Partycypacyjne – Transformacja społeczno-gospodarcza regionu (podregion katowicki)

od 2020-11-05 09:00 (Czwartek) do 2020-11-05 15:00 (Czwartek)
ONLINE
Zapraszamy na seminarium przedstawicieli podregionu katowickiego 5 listopada.

Organizator

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (Departament Rozwoju Regionalnego)

Termin i miejsce

Kiedy:5 listopada 2020 r. (czwartek)
O której: 9:00-15:00
Jak: Spotkanie online za pomocą aplikacji "Microsoft Teams"

Dla kogo

Szeroka reprezentacja środowisk lokalnych podregionu, od władz samorządowych po partnerów społeczno-gospodarczych z podregionu katowickiego.

Podregion Katowicki:

Chorzów, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice.

Tematyka

Celem seminariów jest włączenie środowisk lokalnych w proces transformacji społeczno-gospodarczej regionu. Uczestnicy seminariów będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji nad kształtem dokumentów programujących w ramach Regionalnego Planu Sprawiedliwej Transformacji.

Zasady rekrutacji

 • Rejestracja na szkolenie online odbywa się do 4.11.2020 r. poprzez wypełnienie
  FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
 • Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem (na adres mailowy podany w formularzu), w którym prześlemy link umożliwiający udział.
 • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie on line - co i jak?

Po przesłaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu otrzymają Państwo na wskazany adres link do spotkania (wirtualnego pokoju).
 • W trakcie spotkania będą Państwo widzieli i słyszeli prowadzącego oraz wyświetlane przez niego materiały, prezentacje, dokumenty.
 • Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wcześniej zapoznać się z instrukcją dołączania do telekonferencji w TEAMS (sugerujemy zainstalowanie aplikacji).
 • Do połączenia potrzebny jest komputer z dostępem do internetu (słuchawki z mikrofonem oraz kamerą w komputerze nie są konieczne).
 • Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z takiego połączenia, proponujemy testowe połączenie po uprzednim zgłoszeniu (najpóźniej dzień przed) na adres: szkoleniarpo@slaskie.pl.
 • Na początku spotkania prowadzący przedstawią zasady spotkania, określą warunki zadawania pytań (na żywo - w trakcie lub na koniec spotkania; poprzez czat).
 • W przypadku kłopotów technicznych należy wrócić do pokoju przez kliknięcie w link wysłany mailowo lub ponowne zalogowanie się. Jeżeli nadal potrzebują Państwo coś przekazać, należy skorzystać z czatu.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących organizacji spotkania prosimy o kontakt na adres e-mail: