Seminarium Partycypacyjne – Transformacja społeczno-gospodarcza regionu (podregion rybnicki)

od 2020-11-12 09:00 (Czwartek) do 2020-11-12 15:00 (Czwartek)
ONLINE

Zapraszamy na seminarium przedstawicieli podregionu rybnickiego, 12 listopada.

Organizator

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (Departament Rozwoju Regionalnego)

Termin i miejsce

Kiedy: 12 listopada 2020 r. (czwartek)
O której: 9:00-15:00
Jak: Spotkanie online za pomocą aplikacji "Microsoft Teams"

Dla kogo

Szeroka reprezentacja środowisk lokalnych podregionu, od władz samorządowych po partnerów społeczno-gospodarczych z podregionu rybnickiego.

Podregion Rybnicki:

Żory, Jastrzębie Zdrój, Powiat Rybnicki (Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Jejkowice, Gaszowice, Lyski), Powiat Raciborski (Racibórz, Kuźnia Raciborska, Nędza, Rudnik, Pietrowice Wielkie, Krzanowice, Krzyżanowice, Koronowac), Powiat Wodzisławski (Wodzisław Śląski, Lubomia, Rydułtowy, Radlin, Pszów, Marklowice, Gorzyce, Mszana, Godów).

Tematyka

Celem seminariów jest włączenie środowisk lokalnych w proces transformacji społeczno-gospodarczej regionu. Uczestnicy seminariów będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji nad kształtem dokumentów programujących w ramach Regionalnego Planu Sprawiedliwej Transformacji.

Zasady rekrutacji

 • Rejestracja na szkolenie online odbywa się do 11.11.2020 r. poprzez wypełnienie
  FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
 • Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem (na adres mailowy podany w formularzu), w którym prześlemy link umożliwiający udział.
 • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie on line - co i jak?

Po przesłaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu otrzymają Państwo na wskazany adres link do spotkania (wirtualnego pokoju).
 • W trakcie spotkania będą Państwo widzieli i słyszeli prowadzącego oraz wyświetlane przez niego materiały, prezentacje, dokumenty.
 • Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wcześniej zapoznać się z instrukcją dołączania do telekonferencji w TEAMS (sugerujemy zainstalowanie aplikacji).
 • Do połączenia potrzebny jest komputer z dostępem do internetu (słuchawki z mikrofonem oraz kamerą w komputerze nie są konieczne).
 • Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z takiego połączenia, proponujemy testowe połączenie po uprzednim zgłoszeniu (najpóźniej dzień przed) na adres: szkoleniarpo@slaskie.pl.
 • Na początku spotkania prowadzący przedstawią zasady spotkania, określą warunki zadawania pytań (na żywo - w trakcie lub na koniec spotkania; poprzez czat).
 • W przypadku kłopotów technicznych należy wrócić do pokoju przez kliknięcie w link wysłany mailowo lub ponowne zalogowanie się. Jeżeli nadal potrzebują Państwo coś przekazać, należy skorzystać z czatu.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących organizacji spotkania prosimy o kontakt na adres e-mail: